Kuchnia urządzona w nowoczesnym stylu może niekiedy sprawiać nieco laboratoryjne wrażenie. Ale są to tylko pozory, bo kuchnia nowoczesna powinna być zaprojektowana w taki sposób, aby jej funkcjonalność nie kolidowała z wysoką estetyką pomieszczenia.

W naszym salonie meblowym w Łańcucie zaprojektujemy dla Państwa idealną nowoczesną kuchnię!

Kuchnia wykonana w nowoczesnym stylu pasuje nie tylko do wnętrz o równie nowoczesnej aranżacji. Bardzo często jest tak, że Klienci decydują się na styl nowoczesny wyłącznie w tym jednym pomieszczeniu- resztę mieszkania stanowi spokojna klasyka. Takie połączenia nie wykluczają się pod warunkiem, że kuchnia jest oddzielona od pozostałych pomieszczeń, a różne style nie mieszają się.

Przygotowując projekt nowoczesnej kuchni kierujemy się przede wszystkim minimalizmem i prostotą. Dbałość o każdy szczegół może sprawiać wrażenie, że wnętrze będzie zbyt “sterylne”, ale aranżacja nowoczesna stawia na porządek, bez nadmiaru elementów.

W kuchni nowoczesnej zazwyczaj króluje połysk. Błyszczące są blaty, fronty szafek, obudowa sprzętu AGD, a także szkło bardzo często wykorzystywane przy nowoczesnych aranżacjach.

W takich kuchniach bardzo często wybieranymi kolorami są czerń i biel. Niejednokrotnie Klienci decydują się na kontrastowe zestawienie tych barw. W nowoczesnej kuchni bardzo dobrze sprawdzają się również kolory wyraziste: czerwień, żółty, niebieski.

Na Państwa życzenie mamy możliwość wykonania mebli w praktycznie nieograniczonej palecie barw na terenie miasta Łańcut, Rzeszów i w okolicach. Nasi pracownicy z salonu w Łańcucie służą profesjonalną pomocą w doborze materiałów i elementów wyposażenia kuchni.