Sprawdź promocję -15% na meble Paged.

Chcąc stworzyć z długiej, wąskiej kuchni funkcjonalne i wygodne pomieszczenie trzeba zastosować szereg praktycznych rozwiązań już na etapie projektowania zabudowy. Nie jest to łatwe, ale jak najbardziej możliwe do zrealizowania. Podstawą jest dobry projekt zabudowy kuchennej.

Wąska kuchnia to często standard w małych mieszkaniach: dwie długie ściany, dwie krótkie i niewielka przestrzeń między nimi, z którą zwykle nie wiadomo co zrobić. W jaki sposób stworzyć wygodny ciąg kuchenny i zmieścić choćby malutki stolik, przy którym będzie można wspólnie z rodziną zjeść śniadanie i wypić poranną kawę? Wprowadzając odpowiednie, niekoniecznie standardowe rozwiązania przy projektowaniu zabudowy można znaleźć sposób na rozwiązanie każdego aranżacyjnego problemu.

Kuchnia urządzona w nowoczesnym stylu może niekiedy sprawiać nieco laboratoryjne wrażenie. Ale są to tylko pozory, bo kuchnia nowoczesna powinna być zaprojektowana w taki sposób, aby jej funkcjonalność nie kolidowała z wysoką estetyką pomieszczenia.

W naszym salonie meblowym w Łańcucie zaprojektujemy dla Państwa idealną nowoczesną kuchnię!

Decydując się na zakup nowych mebli do kuchni stajemy przed dylematem, jakie wybrać fronty szafek kuchennych. Do wyboru mamy powierzchnie matowe, półmatowe oraz wykończone na wysoki połysk (fronty lakierowane). Czym kierować się przy wyborze? Poniżej przedstawiamy kilka praktycznych wskazówek.

Właściwie przygotowany projekt kuchni pod zabudowę powinien uwzględniać dopasowanie układu zabudowy kuchennej do rozmiarów pomieszczenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć miejsce, które będzie zarówno funkcjonalne i praktyczne jak i przyjemne w codziennym użytkowaniu.

Bardzo często zdarza się, że urządzając nową kuchnię, także w nowoczesnym stylu, nie chcemy rezygnować ze starych, stylowych mebli, które już mamy w domu. Łącząc je z meblami nowoczesnymi możemy otrzymać wnętrze kuchni, które będzie oryginalne i niepowtarzalne.Urządzając kuchnię eklektyczną nie musimy wykazywać się znajomością historii sztuki- wystarczy wyczucie co z czym połączyć i w jakich proporcjach.

Pracownicy naszego salonu w Łańcucie w profesjonalny sposób doradzą Państwu najkorzystniejsze, stylowe rozwiązania!